Ahoj, jmenuji se Sindri, jsem bájný kovář a vítám tě ve své výhni,

 
 
Právě jsi dorazil/a do mé kouzelné výhně, kde najdeš širokou nabídku nástrojů, dárkových, či pamětních předmětů od běžných až po docela exotické. Sháníš repliku ze svého oblíbeného filmu nebo hry? Žádný problém, u mě se raz dva staneš třeba asasínem nebo Bilbem Pytlíkem. Něco mi říká, že i ty si v mé výhni vybereš.
 
Má výheň je také určena všem malým řemeslníkům, kteří vyrábí originální české produkty, jakými jsou kované, dřevěné, kožené, či jiné výrobky. U takových produktů vždy najdeš štítek Hand Made Czech original. Ve většině případů vznikají přímo na základě tvé objednávky. A proto i fotky těchto produktů nemusí vždy naprosto přesně odpovídat realitě. 
 

Nenech se zmást velikostí, má výheň je skromná a ukrývá i další poklady. V nabídce mám oblečení značek American Staffordshire (Amstaff) a Yakuza – abys nepřišlo o styl, ani když sundáš brnění. Pořídit u mě můžeš také nezbytnosti pro přežití v přírodě, módní doplňky, sladkosti a další zboží.

 

Má výheň se nachází v Sendražicích u Kolína (Palackého 443), kde si můžeš nabízené zboží prohlédnout či vyzkoušet. S radostí poradím každému, kdo by si s výběrem nevěděl rady. Výheň funguje také jako výdejní místo Zásilkovny. Navštívit mě můžeš:

 

Pondělí – pátek 8:00 – 11:00 a 14:00 - 16:00
Sobota 9:00 – 11:00

 

Pokud to k nám máš na svém oři daleko, můžeš si zboží pohodlně objednat v mém e-shopu s doručením domů. Jsem připraven ti poradit s nákupem, pokud by se během objednávky objevil jakýkoliv zádrhel. Navíc ti garantuji nejnižší cenu. Našel/la jsi zboží levněji u konkurence? Dej mi vědět na e-mailu: info@udobrodruha.cz.